woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
چرا بازاريابي شبكه اي نتورك ماركتينگ
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :پريسا سيراوند
تاريخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۳۰:۴۰

چرا نتورك ماركتينگ ؟ چرا بازاريابي شبكه اي را انتخاب كردم ؟

در آغاز پاسخ به سوالاتي كه در پست قبلي مطرح كرده بوديم ابتدا به سوال اول خواهيم پرداخت : چرا نتورك ماركتينگ ؟

موضوع را اينطور آغاز مي كنيم چرا اين شيوه از كار را انتخاب نكنيم ؟ آيا واقعا مي توان از اين نوع كسب و كار چشم پوشي كرد ؟

من نه، شما به من بگوييد چه تجارتي جذاب تر و شيرين تر از اين تجارت مي شناسيد !!! ؟؟؟

ابتدا از شما خواننده محترم خواهشمنديم جلوي دستوراتي كه توسط ضمير ناخودآگاه تان به منظور پيش زمينه ذهني، شنيده ها يا تجارب قبلي خود و ديگران به شما ارسال مي شود را كنترل نماييد تا بتوانيم مسئله را به كمك هم بررسي و در پايان نتيجه گيري كنيم.

تجارتي جهاني با تجربه اي بيش از ۶۰ سال. يكي از كسب و كارهايي كه موفقيت شما در گرو موفق كردن افراد نزديك يا آنهايي است كه شما به آنها علاقه داريد. بدون نياز به پول كلان براي آغاز، بدون داشتن پارتي و ارتباطات خاص، بدون تخصص و مهارت داشتن در بازاريابي و فروش يا آيين روابط موثر، بدون …

حال بياييد بررسي كنيم كه اين ويژگيها را داريم ؟

آيا پول فراوان براي سرمايه گذاري داريد؟ آيا توانايي تاسيس شركت و پذيرفتن ريسك و ريواردهاي آن در اين بازار را داريد؟ آيا داراي روابط خاص بوده و مي توانيد در سازمانها و شركتهاي بزرگ و كوچك با درآمدهاي مناسب بدون داشتن دغدغه هاي مالي استخدام گرديد ؟ آيا افرادي با تجارت بالا را مي شناسيد كه دقيقا مسيري كه شما براي تجارت خود انتخاب كرده ايد را پيموده و با حسن نيت كامل و بدون منت يا كم و كاستي دوست دارند اين تجارب را به شما منتقل نمايند تا شما هم بتوانيد نه در جايگاه آنها ولو بهتر از آنها گرديد ؟ آيا كسب و كاري كه امروز داريد يا مي خواهيد در آينده انتخاب كنيد فرصت ايجاد روابط موثر و سالم با ديگران را به شما خواهد داد؟ آيا در شغل آيندتان آزادي عمل كافي را داريد ؟ آيا زمان كاري تان دست خود شماست يا براي گرفتن ۲ ساعت مرخصي ساعتي بايد جلوي چند نفر گردن خم كنيد؟ و …

آندسته از عزيزاني كه با خود صادق نيستند بايد تبعات مسائل آينده خود را بپذيرند … بايد من را به خاطر برخي كلمات و ادبيات تند مورد عفو قرار دهيد.

عزيزاني را مي شناختم كه با هزار عذر و بهانه اين موضوع را عنوان مي كردند كه من توانايي انجام همچين تجارتي را ندارم ؟ من افراد زيادي را نمي شناسم؟ من مهارت كافي در متقاعد كردن ديگران ندارم؟ من علاقه اي به اين نوع از كسب و كارها را ندارم؟ اين شغل شبيه منت كردن به ديگران براي خريد و ادامه كاري سخت است؟ من اصلا نيازي به همچين محصولي ندارم؟ جالب تر اينكه مي گفت من اصلا آرزو يا رويايي ندارم؟ من هر چه در زندگي مي خواهم را دارم !! ( البته ما خوشحالين كه اينطور است ) من اصلا حس و حال اين نوع تجارت را ندارم؟ فاجعه بارتر از اين هم وجود داشت : خلاصه همه خواهند مرد ما هم يكي مثل ديگران …

صادقانه بگويم كه اين افراد با خود صادق نيستند. اگر فقط نگاهي به خود در آيينه بياندازند پاسخ سوالاتشان را خواهند گرفت.

واقعيتش اين است كه پاسخ براي سوالات اين چنيني بسيار است. مي توان گفت به ازاي هر فردي كه مشاوره مي شود مي توان اين بحث را انجام داد. اما كار ما صرفا متقاعد كردن افراد جهت خريد و همكاري با ما نيست و نخواهد بود.

من معتقدم كه خود فرد بايد به اين نتيجه برسد كه فرصتي كه در اختيارش قرار گرفته مي تواند زندگي او را تغيير داده و بهبود ببخشد.

به نظر شما اين طرح يك طرح زود پولدار شدن است ؟ به كلام استاد رندگي گيج : بله. اين يك طرح سريع پولدار شدن است.

اما دوست عزيز فراموش نكنيد كه نمي توان ره ۱۰۰ ساله را يك شبه طي كرد. اين تجارت هم همچون تمامي كسب و كارهاي ديگر سازو كارهاي خود را دارد. ضمنا به خاطر داشته باشيد كه در اين تجارت تنها نيستيد و مي توان از راهبراني كه آنها هم قلبا خواهان ارتقا و رشد شما هستند براي ساخت بيزنس و سازمان كاري خود كمك بگيريد.

مطمئن نيستم كه شما به درد نتورك مي خوريد يا اما يقين دارم نتورك به درد همه مي خورد. با خودمان صادق باشيم اگر بخواهيد مي شويد. اما به قول استاد جيم رآن بزرگترين اتفاقات در زندگي شما يا بزرگترين تصميمات زماني رخ مي دهد كه شما به نقطه اتزجار از زندگي خود رسيده ايد.

اگر آماده هستيد تا تجارتي ميليوني خود را بسازيد، اگر آماده قدم برداشتن به سمت آزادي مالي و زماني در زندگي خود هستيد ( اگر آمادگي رهايي از دغدغه هاي مالي و زماني از كسب و كار خود را داريد ) اگر آماده كمك به ديگران و عزيزان خود هستيد پس فرصت كار در صنعت بازاريابي شبكه اي را جدي گرفته و با تمام قوا كارتان را با همياري معرف، ليدرها و شركتي كه به شايستگي انتخاب كرده ايد را آغاز نماييد.

ما هم در كنار شما هستيم تا بهترين باشيد. بسم الله …

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]